NAAM EN VAN E-POS PORTFOLIO
Renier van der Merwe renier@ecowiseplumbing.co.za Voorsitter
Terrein- en Veiligheidskomitee (Voorsitter)
Johan van Deventer johanvd@labournet.com  Ondervoorsitter
  Dissiplinêre Komitee
Amanda Matthee DBHMAN4@pepkor-logistics.com Finansiële Voorsitter
Marianet Breytenbach marianet.breytenbach@aon.co.za Sport- en Kultuurkomitee
André Britz arbritz@telkomsa.net Dissiplinêre Komitee (Voorsitter)
Isak du Plessis isak@palladiumit.co.za Bemarkingskomitee
Hendrik Roux hendrik@drakmill.co.za Bemarkingskomitee (Voorsitter)
Bruce Schefermann bigbruce@mweb.co.za Dissiplinêre Komitee
Adele Swarts adelle.swarts@gmail.com Sport- en Kultuurkomitee (Voorsitter)
Danie Strydom gelofte@gelofte.co.za Skoolhoof
Charmain Hefer charmain.hefer@gmail.com Onderwyser
Hendrik Janse van Rensburg hvanrensburg@gelofte.co.za Onderwyser
Misha Martin gsadjunk1@gelofte.co.za  Onderwyser
Reneé Gravett gsadjunk2@gelofte.co.za Onderwyser (gekoöpteerde lid)
Reinette Janse van Rensburg gsadmin2@gelofte.co.za Personeel
  Sekretaris
Ané de la Rey Leerderlid
Ruan Potgieter Leerderlid
Anri van Graan Leerderlid