Tegnologie 

Willem Booysen
whbooysen@gmail.com

 

Buitemuurs en Dissiplinêr

Bruce Scheffermann

bschefermann@gmail.com  

 

Dissiplinêr en Tegnologie 

Nico Erasmus

nico@abacus-automation.co.za

 

Bemarking en Buitemuurs

Marianet Breytenbach

marianet.breytenbach@aon.co.za

 

Voorsitter 

Renier van der Merwe

renier@ecowiseplumbing.co.za 

 

Ondervoorsitter
Dissiplinêre Voorsitter

Johan van Deventer

johanvd@labournet.com 

 

Finansiële Voorsitter

Frikkie Nel
frikkie.nel21@gmail.com

Nie-opvoeder personeel
BL-Sekretaresse 

Daleen Coetzee

gsfinance2@gelofte.co.za

Skoolhoof 

Misha Martin

skoolhoof@gelofte.co.za

 

Opvoeders

Charmain Hefer

chefer@gelofte.co.za

Hendrik Janse van Rensburg

gsadjunk2@gelofte.co.za  

Julian Ferreira

jferreira@gelofte.co.za

 

Bemarking en Projekte

Theresa van Tonder

tvantonder@beekman.co.za